Poptávkový formulář

Edit Template

Správa Heureka.cz a Zboží.cz

Heureka.cz
Zbozi.cz

KOMPLEXNÍ MARKETING

DRŽÍME TERMÍNY

JSME V KONTAKTU

KREATIVNÍ MYŠLENÍ

Správa zbožových srovnávačů

 

V konkurenčním digitálním prostředí je nezbytné, aby byly vaše produkty snadno nalézatelné a atraktivní pro potenciální zákazníky. S D&T Agency získáte přístup k odborným službám správy kampaní na předních českých zbožových srovnávačích, Heureka.cz a Zbozi.cz. Naše strategie jsou navrženy tak, aby zvýšily viditelnost vašich produktů, optimalizovaly konverze a maximalizovaly ROI vašich reklamních kampaní.

S námi nebudete muset ztrácet čas a zdroje pokusy o samostatnou správu kampaní na těchto komplexních platformách. Náš expertní tým vám pomůže využít plný potenciál Heureka.cz a Zbozi.cz pro zvýšení vaší online přítomnosti a prodeje.

Spolupracujte s D&T Agency a objevte, jak můžeme pomoci vašim produktům vyniknout na největších českých zbožových srovnávačích.

Proč si vybrat D&T Agency pro správu Vašich kampaní na Heureka.cz a Zbozi.cz?

Optimalizace produktových feedů

Zajistíme, že vaše produktové feedy jsou perfektně optimalizované a obsahují všechny klíčové informace potřebné pro maximalizaci viditelnosti a přitažlivosti vašich nabídek.

Správa zbožových srovnávačů

na míru pro mě.

Cílené reklamní strategie

Využíváme pokročilé segmentace a cílení, abychom oslovili přesně ty zákazníky, kteří hledají vaše produkty, čímž zvyšujeme efektivitu vašich kampaní a zlepšujeme konverzní poměry.

Správa zbožových srovnávačů

na míru pro mě.

Průběžná analýza a optimalizace

Sledujeme výkon vašich kampaní v reálném čase a průběžně provádíme úpravy, abychom zajistili, že dosahujete nejlepších možných výsledků za vaše investice.

Správa zbožových srovnávačů

na míru pro mě.

Jak probíhá spolupráce?

dtagency_online_marketing
 • První setkání

  První schůzka je osobně nebo online. Hodně se ptáme a chceme pochopit váš business a jaké jsou vaše cíle. Každý klient je individuální a i jeho potřeby.

 • Analýza a návrh řešení

  Společně si projdeme zadání a navrhneme komplexní řešení, které povede k úspěchu.

 • Druhá schůzka

  Tady už si řekneme konkrétní kroky a postup jakým postupovat. Zodpovíme všechny otázky.

 • Začátek spolupráce

  Když se společně domluvíme, tak budeme potřebovat přístupy k systémům. Seznámíte se s projektovým manažerem, který vás bude mít na starosti a na kterého se můžete pokaždé obrátit.

 • Reporting a rozvoj

  Postupem času jak porostete budeme přicházet s novými nápady a možnostmi jak ještě více rozvíjet váš business.

Co o nás říkají naši klienti

Kontaktní informace