Poptávkový formulář

Edit Template

E-mailing

E-mail marketing

KOMPLEXNÍ MARKETING

DRŽÍME TERMÍNY

JSME V KONTAKTU

KREATIVNÍ MYŠLENÍ

E-mail marketing


V konkurenčním digitálním prostředí je klíčové najít efektivní způsoby, jak zvýšit prodej a posílit vztahy se zákazníky. E-mail marketing je osvědčeným nástrojem, který může značně přispět k růstu vašeho podnikání. D&T Agency přináší specializované služby e-mail marketingu zaměřené na zlepšení vašeho prodejního výkonu.

 • Strategie zaměřené na konverze: Naším cílem není jen vytvářet poutavé e-maily, ale také e-maily, které přeměňují příjemce na zákazníky. Využíváme osvědčené techniky CTA (výzvy k akci), přesvědčivé kopie a optimalizace pro různé zařízení, aby každý e-mail maximálně přispíval k vašemu prodejnímu úspěchu.
 
 • Personalizace a segmentace pro maximální relevanci: Rozumíme, že nejúčinnější e-mailové kampaně jsou ty, které jsou vysoce relevantní pro jejich příjemce. Proto vytváříme sofistikované segmentace a personalizujeme obsah, aby lépe rezonoval s individuálními potřebami a preferencemi vašich zákazníků.
 • Průběžná analýza a optimalizace: S využitím pokročilých analytických nástrojů neustále sledujeme výkon vašich e-mailových kampaní a provádíme nezbytné úpravy, abychom zajistili, že vaše e-maily neustále překonávají očekávání a přispívají k růstu vašeho prodeje.

Připraveni zvýšit svůj prodejní výkon pomocí e-mail marketingu?

Cílená komunikace

Pomocí segmentace a personalizace můžeme vytvářet e-maily, které přímo oslovují potřeby a zájmy vašich zákazníků, což vede k vyšším konverzím a zvýšení prodeje.

E-mail marketing

na míru pro mě.

Automatizace pro maximální efektivitu

Automatizované e-mailové kampaně umožňují nejen ušetřit čas, ale také zvyšují frekvenci kontaktů s potenciálními zákazníky ve správný čas, což podporuje opakované nákupy a zvyšuje celkový prodej.

E-mail marketing

na míru pro mě.

Měřitelné výsledky a optimalizace

Díky přesnému sledování reakcí na e-mailové kampaně můžeme neustále optimalizovat naše strategie pro lepší výkon, což přímo přispívá k nárůstu prodeje.

E-mail marketing

na míru pro mě.

Jak probíhá spolupráce?

dtagency_tým3
 • První setkání

  První schůzka je osobně nebo online. Hodně se ptáme a chceme pochopit váš business a jaké jsou vaše cíle. Každý klient je individuální a i jeho potřeby.

 • Analýza a návrh řešení

  Společně si projdeme zadání a navrhneme komplexní řešení, které povede k úspěchu.

 • Druhá schůzka

  Tady už si řekneme konkrétní kroky a postup jakým postupovat. Zodpovíme všechny otázky.

 • Začátek spolupráce

  Když se společně domluvíme, tak budeme potřebovat přístupy k systémům. Seznámíte se s projektovým manažerem, který vás bude mít na starosti a na kterého se můžete pokaždé obrátit.

 • Reporting a rozvoj

  Postupem času jak porostete budeme přicházet s novými nápady a možnostmi jak ještě více rozvíjet váš business.

Co o nás říkají naši klienti

Kontaktní informace